Мансардні вікна Fakro
від 4700 грн

Гарантія якості від виробника

Замовити безкоштовну консультацію

Мансардні вікна Fakro

Встановити мансардне вікно - це стильне і практичне рішення, яке зробить ваше приміщення під дахом комфортабельним і функціональним. Щоб такі вікна були надійними і служили довгі роки, віддавайте перевагу перевіреним виробникам. Саме таким в Україні та у всій Європі є фірма Fakro. Компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір вікон різного дизайну, колірної гамми, а також усі необхідні аксесуари. Fakro піклуються про довкілля і здоров'я потенційних замовників, тому виготовляють свої вироби з природних матеріалів, які не проходять обробку шкідливими речовинами. Вибравши вікно для даху від Fakro, ви можете бути упевнені, що це правильне і надійне рішення для вашого будинку.

Модельний ряд

Фірма-виготовник має у своєму арсеналі великий вибір різних вікон для мансарди. Відмінностей багато, зокрема, це технічні параметри, механізми відкриття, набори аксесуарів і, звичайно, ціна. Розглянемо детальніше найбільш затребувані на ринку варіанти:

  • вікна з механізмом обертання - популярні, прості і зрозумілі в експлуатації, з ручкою, що знаходиться у верхній частині конструкції;
  • вікна з можливістю відхилення і обертання - вони мають два способи відкриття, регульовані спеціальним тумблером;
  • поворотні вікна на автоматичному управлінні - це означає, що, коли на вулиці почнеться дощ, вікно закриється самостійно;
  • вікна з механізмом проти злому, здатним перешкодити проникненню зловмисників всередину удома через мансардне вікно;
  • вікна з панорамним видом - широкі, розкішні конструкції для найкращого огляду;
  • вікна у вигляді арки - доповнюють шикарний інтер'єр кімнат під дахом;
  • балконні вікна - дають відчуття виходу на балкон завдяки тому, що рами відкриваються з двох боків,
  • вікна, змонтовані під кут даху - зручні за формою і здатні подарувати найкраще освітлення кімнати.

Правила вибору

Важливу роль при виборі потрібного вікна Fakro грає його розмір. Вам необхідно оцінити габарити свого приміщення і провести точні розрахунки, щоб пізніше ви змогли замовити саме ту конструкцію, яка підійде за усіма показниками. Не забувайте про нахил вашого даху, адже від цього також залежатиме розмір конструкції. Завжди враховуйте кількість вікон, адже простір, розташований під дахом, не такий великий і світла туди, відповідно, поступає менше. Тому краще замислитися про монтаж декількох віконець невеликого розміру, ніж одного, але великого.

Fakro неодмінно стане вашим надійним помічником в устаткуванні комфортабельної мансарди!

073-563-35-07

безкоштовно консультуємо

Залиште заявку і ми зателефонуємо вам протягом 5 хвилин.