Мансардні вікна Velux
від 3800 грн

Гарантія якості від виробника

Замовити безкоштовну консультацію

Мансардні вікна Velux

Як переобладнати горище приміщення під затишну кімнату? У цьому питанні вам допоможе Velux - датська фірма-виробник вікон найвищої якості.

Вікна Velux - це передові віконні конструкції, про високу якість яких знають у всій Європі. Великий вибір дозволить знайти матеріали, які повністю відповідатимуть вимогам замовника. Підібравши вікно для даху необхідного дизайну, розміру і кольору, ви з легкістю перетворите ваше горище на вітальню, спальню, кабінет або навіть дитячу кімнату. Виробник надає своїм покупцям повну комплектацію, а також гарантію на увесь асортимент товарів, починаючи від склопакета і закінчуючи фурнітурою.

Комплектація

Окрім основного комплекту, з яким поставляється мансардне вікно Velux, можна придбати допоміжні атрибути від виробника. До них відносяться:

  • декоративні і функціональні завіси;
  • рулонні штори;
  • сітки від комах;
  • захисний комір;
  • захисні ролети на вікна.

За бажанням можна замовити установку фахівцями. Це оперативна, надійна послуга, що допоможе грамотно змонтувати і перевірити усі супутні елементи.

Асортимент

Лінійки мансардних вікон Velux включають декілька типів. Їх розрізняють за способом відкриття, розміщенням осі, за призначенням (якщо вам потрібно не просто віконце, а вихід для евакуації). Також є окремі моделі вікон для облаштованих терас і балконів. Не варто забувати про скати дахи, адже для пласких і похилих кровель підходять різні віконні конструкції.

З урахуванням цієї різноманітності, важливо заздалегідь визначитися, яким має бути мансардне вікно у вашому будинку. Якщо ви задумали зробити просте вікно під покрівлею, то вибрати склопакет буде просто. Але якщо ви бажаєте кардинально змінити вигляд вашого колишнього горища, переробивши його на повноцінне житло з терасою, тоді вам знадобиться складніша конструкція, що відповідає вашому запиту.

Монтаж

Для того, щоб мансардне вікно щільно прилягало до даху, потрібне використання спеціального ущільнювача. Він називається оклад і є особливою конструкцією, що значно спрощує роботу з установки вікна. Але головне, що він дозволяє загерметизувати усі можливі щілини, які можуть стати причиною появи конденсату, плісняви і грибка. Це максимальний захист від проникнення вологи всередину приміщення.

Монтаж слід розпочинати безпосередньо з самої установки рами. Якщо ви раніше ніколи цього не робили, краще зверніться по допомогу до професіоналів. Правильно встановлений ущільнювач надійно зафіксує ваше вікно під дахом. Фінальною стадією стане монтаж склопакета. Після закінчення роботи перевірте, чи усі аксесуари та фурнітура на своїх місцях. Мансардне вікно повинне розташовуватися на комфортній відстані від підлоги і стелі. Тоді ним зручно користуватись, а також - спостерігати за тим, що відбувається зовні.

іна на вікна від Velux вказана у нашому магазині. Вибір продукції і супутніх товарів бренду, наявні в каталозі, дозволить вам повністю обладнати вікно в мансарді без додаткових витрат.

073-563-35-07

безкоштовно консультуємо

Залиште заявку і ми зателефонуємо вам протягом 5 хвилин.