Мансардні вікна Roto
від 6600 грн

Гарантія якості від виробника

Замовити безкоштовну консультацію

Мансардні вікна Roto

Вибираєте мансардне вікно і не знаєте, з чого почати? Рекомендуємо, передусім, зрозуміти і вирішити, якому з виробників ви віддасте перевагу. Звичайно, найкращим варіантом буде вибрати перевірений і популярний бренд, який давно зарекомендував себе як на вітчизняному ринку, так і за кордоном. Компанія Roto - це якраз те, що ми мали на увазі. В її асортименті тільки найбільш висококласна продукція, перевірена роками. Щоб переконатися в цьому, поглянемо на їх пропозиції.

Важливо, що вікна Roto, зокрема, мансардні, зроблені з використанням екологічно чистих, міцних і перевірених матеріалів, що відповідають належним європейським сертифікатам. Крім того, враховуючи побажання замовників, фірма-виробник пропонує різноманіття дизайнерських рішень і колірної палітри. Ви можете підібрати вікно для даху, яке ідеально підійде вашому приміщенню. Також будуть враховані усі технічні параметри: розміри, кут схилу даху, майбутнє розташування вікна і таке інше.

Правильно встановлене мансардне вікно Roto чудово зберігає тепло в кімнаті, не пропускає вологу ззовні і витримує сильні навантаження, такі як поривчастий вітер і сильні опади. Популярна лінійка Roto Designo 7 має масу переваг, зокрема, подвійний склопакет, який впорається з усіма проблемами. Якщо ж вас бентежить ціна, можна розглянути Roto Designo 4, який практично не поступається за характеристиками. Але якщо ви хочете найтехнологічніші вікна, пропонуємо зупинити вибір на Roto Designo 8. Ця лінійка має максимально широкий функціонал, набір аксесуарів та ультрасучасні конструкції, які ідеально доповнять інтер'єр.

При купівлі продукції Roto вам гарантовані 15 років надійної експлуатації. Також ви отримуєте гарантію на механічні ушкодження рами і скла.

073-563-35-07

безкоштовно консультуємо

Залиште заявку і ми зателефонуємо вам протягом 5 хвилин.